Kış Bahçesi

Evimizde, ofisimizde ve hatta kafelerde de sık sık uygulanan Kış Bahçesi son zamanların en trend uygulamalarındandır. Yaptığımız alanlara ayrı bir şıklık katan bu uygulama aynı zamanda günün yorgunluğunu atmamız için harika bir konfor sağlar. Evlerimizde geniş balkonlar için yapabildiğimiz Kış Bahçesi Yapımı aynı zamanda müstakil evlerde ve kafelerde evin ya da kafenin dış alanına haricen de uygulanabilmektedir. Adının kış bahçesi olmasının yanı sıra dört mevsimde de kullanılabilmesi amacı ile farklı Kış Bahçesi Sistemleri mevcuttur. Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde profesyonel ekibimiz ile İstanbul Kış Bahçesi yapımında yaptığımız işler ve müşterilerimizin memnuniyetleri ile kendimizi kanıtladık. Her zaman gelişime önem veren firmamız Kış Bahçesi Sistemleri İstanbul olarak daima kendini ilerletmektedir.

Kış Bahçesi Modelleri

Sanıldığı gibi tek tip Kış Bahçesi Modeli olmamakla birlikte her alan için ayrı ayrı tasarımlar vardır. Modellerimiz arasında PVC-Pimapen Kış Bahçesi, Balkon Kış Bahçesi, Teras Kış Bahçesi, Cafe-Restaurant Kış Bahçesi, Villa Kış Bahçesi olmak üzere 5 adet modelimiz vardır. Uygulanacak alanın boyutu, konumu gibi faktörler bizlerin o alana özel Kış Bahçesi Tasarımı yapmasını etkileyen en önemli faktörlerdendir. Sizlerin istekleri doğrultusunda tecrübelerimize dayanarak sizi Kış Bahçesi Modelleri hakkında detaylı bir şekilde bilgilendiriyoruz. Siz modelinizi seçtikten sonra size özel tasarımlar yapıp Kış Bahçesi Dekorasyonu için de özenle çalışıyoruz.

Pvc – Pimapen Kış Bahçesi

PVC kullanılan malzemeden kaynaklı olarak ısı ve ses yalıtımı özelliklidir. Özellikle ısı yalıtımı özelliği sayesinde kış mevsiminde soğuğa karşı koruma sağlar. PVC Kış Bahçesi alüminyum malzemesi kullanarak uyguladığımız bir model olmak ile birlikte estetik ve şık bir görünüm sağlar. Yalnızca kış aylarında değil sağladığı ısı yalıtımı ile yaz mevsiminde de iç alanın serin kalmasını sağlar. Ses yalıtımı özelliği ile de özellikle kafelerde konforlu bir hizmet sunmanızı sağlar. Böylece Pimapen Kış Bahçesi yalnızca evlerinizde değil ofisinizde ya da kafenizde şık bir tasarım sağlar.

Pimapen Kış Bahçesi Fiyatları

PVC-Pimapen Kış Bahçesi modelimiz uygulanacak olan alana göre tasarımı ve dekorasyonu değişen bir modeldir. Evler, ofisler ya da kafeler için farklı farklı ölçülerde ve amaçlarda uygulanmaktadır. Bu nedenle Pimapen Kış Bahçesi Fiyatları değişmektedir. Fiyat bilgisi için bizlere telefonumuz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Böylece ölçülerinizi alarak ve tasarımınıza karar vererek fiyatını öğrenebilirsiniz.

pimapen kış bahçesi fiyatları

Balkon Kış Bahçesi

Balkonlarınızı kış mevsiminde de kullanabilmeniz için tasarladığımız balkon kış bahçesi modeli siz kahvenizi yudumlayıp mevsimin tadını çıkarırken sizlere ayrı bir konfor sunmak ile kalmaz balkonlarınıza estetik bir ayrıcalık katar. Alanınızın büyük olmamasını dert etmenize gerek yok. Profesyonel ekibimiz sayesinde Küçük Balkon Kış Bahçesi tasarımlarımız ile sizin de Balkon Kış Bahçesi modelimizden mahrum kalmamanız için çalışıyoruz.

Teras Kış Bahçesi

Teraslar ilkbahar ve yaz mevsimlerinde özellikle akşam saatleri hepimizin keyif yapmayı sevdiği, gökyüzünü izlediğimiz ya da kalabalık aile toplanmaları yaptığımız en güzel alanlarımızdandır. Tüm bunları hem kış mevsiminde hem de sonbaharda yaşamamız imkansız değil. Üstelik mevsim gereği kirlenmenin de önüne geçmenin en güzel yolu Teras Kış Bahçesi yapmaktan geçiyor. Şeffaf ya da kapalı çeşitlerde uygulama yapabildiğimiz Çatı Katı Kış Bahçesi modelimiz için sizlere önerebileceğimiz alternatiflerimiz de mevcut. Yalnızca kapatma işlemi yapmamak ile birlikte Teras Kış Bahçesi Dekorasyonu yapmak da sizin istekleriniz doğrultusunda bizim görevimiz.

Cafe-Restaurant Kış Bahçesi

Çeşitli sistemler ile geliştirdiğimiz Cafe Kış Bahçesi modellerimiz müşterileriniz için vazgeçilmez bir alan olabilir. Yapacağınız müzik için ses yalıtımını unutmadan, müşterilerinizin konforu için yaptığımız özel dekorasyonlar ve havalandırma da zorluk yaşanmaması amacı ile sağlığınızı da düşünerek raylı sistem çeşitleri ile de hizmetinizdeyiz. Yalnızca cafeler için değil aynı zamanda Restaurant Kış Bahçesi uygulamamız ile restaurantınıza ayrı bir hava katmak için buradayız.

Cafe Kış Bahçesi Fiyatları

Sistemlerimizi özen ve profesyonel ekibimiz ile hizmetinize sunarken öncesinde sizleri dinliyor ve beklentilerinizi karşılamak için çalışıyoruz. Bu noktada Cafe Kış Bahçesi Fiyatları değişmekte olup ayrıntılı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

cafe kış bahçesi fiyatları

 

Villa Kış Bahçesi

Evinizin iç alanı dışında bahçenizi kış mevsiminde de kullanabilmeniz için düşünerek tasarladığımız Villa Kış Bahçesi modelimiz sizler için vazgeçilmez alan olacak. Eviniz dışında kullanabileceğiniz, isterseniz davet bile verebileceğiniz şekilde tasarladığımız Villa Kış Bahçesi Modelleri sizin istekleriniz doğrultusunda çeşitlenmektedir. Genel olarak tamamen cam görünüm ile tasarladığımız modelimiz ile hem bahçenizin keyfini çıkarmaktan geri kalmayacak hem de isterseniz kış bahçenizin içinde de bitki yetiştirebileceksiniz. İstekleriniz ile dekorasyonumuzu çeşitlendirmekten çekinmiyoruz.

Kış Bahçesi Fiyatları

Uygulanacak yerin neresi olduğu, bu yerin ölçüleri, amaçlanan beklentiler doğrultusunda modellerimiz değişmektedir. Hayalini kurduktan sonra Kış Bahçesi Maliyeti sizleri korkutmasın. Size özel olarak tasarlarken Kış Bahçesi Fiyatları da istekleriniz doğrultusunda size özel olarak belirlenecektir. Tek bir model için bile kullanılacak sistemler değişebileceği için Kış Bahçesi Sistemleri Fiyatları da değişmektedir. Profesyonel ekibimiz ile işimizin hakkını veriyoruz. Bu nedenle bizlere ulaşıp Kış Bahçesi Fiyatları İstanbul için bilgi edinebilirsiniz.

Neden Biz?

Yıllardır kış bahçesi sektöründe hizmet vermekteyiz. Sektörde öncü olan firmamız bunu öncelikle çalıştığı profesyonel ekibine sonrasında ise kullandığı malzeme ve ürünlerin kalitesine borçludur. Müşterilerimizden her zaman ‘Hayal Ettiğimizden de Güzel’ sözünü duymayı amaçlayarak çalışmaktayız. İstanbul içinde kendine güvenen ve bizlere güvenen müşterilerimizin güvenini boşa çıkarmamak adına yüksek kalite ürünlerle uygun fiyat politikamızla hizmet vermekteyiz. Aklınızdaki soruların cevaplanması, hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilmemiz için bizleri telefon numaramız üzerinden arayabilirsiniz. Aynı zamanda bizleri misafir ederek detaylı bilgi de alabilirsiniz.

0(532) 722 2266.

Hemen Bizi Arayın