Kedi Sinekliği

Kedi Sinekliği

Kediler, sahipleri için çoğu zaman bir çocukla eş değerdir. Bu yüzden, ev sahibinin bir kedi sahiplenmeden önce evi uygun bir şekilde hazırlaması gerekir. Hem evden kaçıp gitmesine, hem de pencereden sarkma ve düşme ihtimaline karşı kedi için sineklik taktırmakta fayda vardır. Kedi sinekliği; balkon, pencere, kapı gibi ev alanlarına uygulanabilmektedir. Bir kedi için evin en tehlikeli alanı balkon ve camlardır. Cam balkon kedi sinekliği ile artık bu tehlike yok denecek kadar azdır.

Kediler için sineklik, alüminyum çelik alaşım ve galvaniz telden üretilmesi itibariyle son derece dayanıklı ürünlerdir. Kapı, balkon ve pencerede kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kedi sinekliğinin amacı; can dostlarınızı her türlü yaralanmadan korumak ve tehlike arz eden yerlerde ki yaralanma oranını en düşüğe indirgemektir. Pencere kedi sinekliği sayesinde, kimsenin pencerelerden tedirgin olmasına gerek kalmıyor.

Kedi sinekliği; düşmelere ve yaralanmalara karşı koruma kalkanı oluşturduğu gibi, sevimli dostların evden kaçmasını önlemek içinde tavsiye edilen ürünlerin başında gelmektedir. Kedi kapı sinekliği kilitli bir yapıya sahiptir, bu sayede kediniz bu mekanizmayı açamaz. Kediler yapıları gereği güçlü pençeli hayvanlardır. Bu sebeple kullanılan ürününde sağlam ve dayanıklı olması gerekmektedir. Pimapen kapılar için Pimapen kedi sineklik önerilmektedir. Üstelik dışarıdan içeriye kedi veya başka bir canlının girmesini de engeller. Bu ürün sayesinde kediler ile sahipleri artık daha huzurlu ve güvende yaşayabilir.

Çelik Tel Kedi Sinekliği

Kedi ve köpek gibi dostların her zaman güven içerisinde olması için ev sahiplerinin alması gereken önlemlerin başında kedi için tel sineklik gelir. Ancak bu ürünü kullanmadan önce ürün hakkında detaylıca araştırma yapmış olmak ve kullanılan malzemeleri iyi bilmek gerekmektedir. Evlerin pencerelerine, kapı ve balkonlarına yapılan alüminyum telli kedi sinekliği son derece dayanıklı bir üründür. Güçlü pençeli, oyuncu kediler için özellikle tasarlanmıştır.

Kedi için sineklik teli sağlığa uygunluk bakımından hiçbir sorun teşkil etmez, hava giriş çıkışını düzenli bir şekilde sürdürür. Evlerin her alanında kullanılabilecek olan bu sineklikler, tüm ebatlarda ve çeşitli renklerde üretilebilir. Bu sayede evcil hayvan sahiplerinin yaz aylarında, sıcak havalarda balkon kapılarını ve pencereleri açıkta bırakmaktan çekinmesine gerek kalmaz. Kedi sineklikleri, minik dostlar düşünülerek yapıldığı için kediler hiçbir şekilde bu ürünlere zarar veremez veya parçalayamaz.

Kedi Sineklik Fiyatları

Kediler hareketli ve oyuncu canlılardır. Onları korumak ve yaralanmalarını, sakatlanmalarını önlemek için balkon, kapı ve pencerelerde kullanılan kedi sineklikleri alüminyum çelik kullanılarak yapılmaktadır. Bu ürünler müşterinin isteği doğrultusunda, her eve farklı boyutlarda ve renklerde yapıldığından kedi için sineklik fiyatları değişim göstermektedir.

Kedi sineklik fiyatları;

  • Uygulama(model),
  • Kullanılan malzemeler,
  • Ölçü, ebat,
  • Renk üzerinden hesaplanır ve fiyat listesi bu unsurlara göre oluşturulur.

Akordeon şeklinde, sürgülü, menteşeli, içeri veya dışarı açılır, renkli alüminyum telli, paslanmaz çelik telli gibi özelliklere göre fiyat listesi oluşur. Uygulama kişiye ve evine özel olduğu için ancak birebir görüşme ile doğru fiyatlandırma yapılabilmektedir. En uygun ve net kedi sinekliği fiyat listesini telefonla irtibata geçerek öğrenmeniz mümkündür.

One Comments

  1. Mustafa Yar Eyl 5, 2020

    Kedim normal sineklikleri paramparçara ediyodu. Çözümü çok basitmiş. Alimünyum telli kedi sinekliği taktırdım bitti. Firmanın hizmeti kaliteli ve güvenliydi.

Write a Message

Your email address will not be published.

Related Posts

Tuzla Sineklik

Tuzla Sineklik

Sineklik kullanımının zor olduğu düşüncesini kırmak, evinize, iş yerinize haşerelerin girmesini engellemek aynı zamanda küçük…Read more
Sultanbeyli Sineklik

Sultanbeyli Sineklik

Kolayca takılıp çıkarılabilmesi ile sizleri haşerelerden korumak, çocuklarınızın ve evcil dostlarınızın can güvenliğini sağlamak için…Read more
Çekmeköy Sineklik

Çekmeköy Sineklik

Çekmeköy Sineklik Birçok işinizi halletmeniz gereken günlerde özellikle yaz aylarında camlarınızı kapatmadan evden ayrılmanız gerektiğinde…Read more
Maltepe Sineklik

Maltepe Sineklik

Maltepe Sineklik Yaz aylarında haşerelerden, sineklerden ve evinize girebilecek diğer canlılardan kurtulmak istiyorsanız çözümünüz kolayca…Read more
Hemen Bizi Arayın